Najnowszy kalendarz!

Najnowszy kalendarz!

Na początku tradycyjnie zapraszamy do zapoznania się z kalendarzem wydarzeń dla najmłodszych: http://www.imprezy-maja.pl/kalendarz-imprez-lodz Przy okazji jesteśmy ciekawi Waszych wrażeń z Nocy Muzeów, braliście udział w imprezie?
Tym razem postanowiliśmy wybrać coś na każdy dzień, być może zgodzicie się z Naszymi propozycjami a jeśli nie, na pewno sami znajdziecie dla siebie inną alternatywę.

Zaczynamy od PIĄTKU, na ten dzień proponujemy kino plenerowe a dokładnie bajkę „Och, Pampalini!”. Na pewno zgodzicie się z Nami, że jest to super okazja do spędzenia wspólnie czasu.

W SOBOTĘ proponujemy wycieczkę do Muzeum Animacji Se-Ma-For, ponieważ z okazji Dnia Matki właśnie w Se-Ma-Forze odbędą się warsztaty „Prezenty filmowe na Dzień Matki”.

NIEDZIELĘ planujemy spędzić na świeżym powietrzu w Ogrodzie Botanicznym, w godzinach 12-17 można wziąć udział w warsztatach rękodzielniczych, spróbować słowiańskich smakołyków, wcielić się w rolę garncarza czy wikliniarki, a wszystko to będzie okraszone ludowym graniem. "Majówka w Ogrodzie" zapowiada się wspaniale i wstęp jest wolny!

Nasza propozycja na PONIEDZIAŁEK to wspólna wyprawa do Teatru Muzycznego na musical dla dzieci „SMURFOWISKO, czyli Gargamel złapany”, jeśli chcecie coś poczytać o sztuce zapraszamy na stronę teatru: http://teatr-muzyczny.lodz.pl/content.aspx?cmsId=302, z naszej strony możemy szczerze polecić widowisko.                                                                                                                                    

We WTORKI warto wybrać się do Muzeum Kinematografii na wystawę „Pałac pełen bajek”, właśnie w tym dniu wstęp jest wolny!

W ŚRODĘ warto odwiedzić Port Łódź, najmłodsi będą mieli okazję nauczyć się chodzić na szczudłach, zobaczyć jak żonglować piłeczkami i chustkami a to wszystko z okazji „Szkoły Cyrkowej”. Jednym słowem czeka Was cyrkowe szaleństwo, które będzie do końca maja!                    

Nasza propozycja na CZWARTEK do wyprawa do Filharmonii Łódzkiej i jeśli wydaje Wam się, że dziecko jest jeszcze za małe na taką wyprawę, nic bardziej mylnego. Teatry, filharmonie, domy kultury przygotowują specjalnie repertuar odpowiednio dostosowany do wieku dziecka. Właśnie w czwartek w Filharmonii będzie możliwość obejrzenia koncertu „Filharmonia: O co tyle hałasu?!” przygotowanego specjalnie dla przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych lub dla gimnazjalistów.

To by było na tyle, mamy nadzieję, że Nasze propozycje Was zainteresują i życzymy Wam udanej zabawy. Pozdrawiamy!

Strona imprezy-maja.pl używa plików cookies. Możecie Państwo w każdej chwili zmienić ustawienia cookie swojej przeglądarki. Więcej informacji w naszej Polityce prywatności. Zamknij (×)