Najciekawsze atrakcje!

Najciekawsze atrakcje!

    Kochani, jeśli chodzi o piątek, Nasza propozycja na ten dzień to wyprawa do Manufaktury na Ogólnopolski Festiwal Baniek Mydlanych, przecież wszyscy wiedzą, że puszczanie baniek mydlanych to wspaniała zabawa różnież dla dorosłych Na pewno się ze mną zgodzicie i żeby Was zachęcić dodam jeszcze, że zostało przygotowanych mnóstwo konkursów z nagrodami. Bańkowy festiwal potrwa na rynku Manufaktury około trzech godzin, między 15:00 a 18.00, naprawdę polecamy!

Dodatkowo od piątku do niedzieli w Arturówku odbędzie się IV Łódzki Festiwal Piknikowy - 14 -16 sierpnia w godz. od 10:00 -20.00  Warto skorzystac i naładować akumulatory , las, woda, słoneczna pogoda na pewno będą sprzyjać wypoczynkowi. Piknik jest bezpłatny, pamięajmy tylko zabrać ze sobą najbliższych, plecak, koc, dobry humor i na pewno będziecie się bawić wspaniale!

Pracownicy łódzkiego zoo od 4 sierpnia w każdy wtorek, środę oraz czwartek zapraszają na Letnią Akademię Zwierząt. Chętni zostaną oprowadzeni przez pracownika działu dydaktycznego, który w tym czasie przekaże najciekawsze informacje o mieszkańcach zoo. Specjalnie z myślą o najmłodszych zaplanowano pokaz oswojonych zwierząt z możliwością pogłaskania ich. 

Ponadto do łódzkich kin weszła nowa bajka "Barbie: Rockowa księżniczka", w tym czasie można także obejrzeć: "Koko Smoko", "Mały Książę", "Minionki" i "W głowie się nie mieści". Oczywiście szczegółowe informacje znajdziecie w naszym harmonogramie, zapraszamy:http://www.imprezy-maja.pl/kalendarz-imprez-lodz i zawsze zostają także poranki w kinie Silver Screen oraz w Bałtyku.

Niedługo koniec wakacji i warto wybrać się z najmłodszymi na warsztaty organizowane przez Se-ma-for Muzeum Anikacji oraz Muzeum Kinematografii, szczegóły w Naszym harmonogramie. Ponadto w Palmiarnii odbywają się obecnie trzy ciekawe wystawy, które polecamy!

    Na zakończenie jeszcze raz zachęcamy do skorzystania z licznych atrakcji przygotowanych przez Nasze miasto i wszystkim życzymy wspaniałej zabawy!!!

Strona imprezy-maja.pl używa plików cookies. Możecie Państwo w każdej chwili zmienić ustawienia cookie swojej przeglądarki. Więcej informacji w naszej Polityce prywatności. Zamknij (×)